بهترین باتری یوپی‌اس داخلی و خارجی 1401

بهترین باتری یوپی‌اس

دستگاه یوپی‌اس به‌عنوان یکی از بهترین و کاربردی‌ترین دستگاه‌های منبع تغذیه انرژی شناخته می‌شود. این دستگاه دارای قطعات مختلفی است که مهم‌ترین آنها باتری یوپی‌اس است. این باتری در مواقعی که برق شهری وصل است؛ انرژی لازم برای فعالیت وسایل برقی را در خود ذخیره می‌کند.

هنگامی که برق شهری قطع شد؛ در کمترین زمان ممکن انرژی ذخیره شده را به وسایل می‌رساند.

باتری‌های یوپی‌اس انواع مختلفی دارند و هرکدام از آنها دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی هستند. تنوع زیاد این باتری‌ها باعث شده که افراد همواره به دنبال بهترین و باکیفیت‌ترین برند باشند. در این مقاله به طور کامل بهترین باتری یوپی‌اس را معرفی خواهیم کرد تا در هنگام خرید، محصول خوب و باکیفیتی را انتخاب کنید.

بهترین باتری یوپی‌اس

شرایط نگه‌داری باتری یوپی‌اس

قبل از اینکه به معرفی بهترین باتری یوپی‌اس بپردازیم؛ ابتدا باید شرایط نگهداری باتری‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. به‌طورکلی باتری‌های یوپی‌اس یا همان سیلد اسید، نیازی به پرکردن آب باتری و یا چک‌کردن آب اسید ندارند.

اما برای اینکه طول عمر آنها افزایش پیدا کنید؛ باید به شرایط نگهداری آنها دقت کنید. درغیر این صورت، حتی اگر بهترین باتری را در اختیار داشته باشید؛ خیلی زود کیفیت و کارایی آن پایین می‌آید. از جمله مهم‌ترین شرایط نگهداری باتری یوپی‌اس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دمای محیط

یکی از شرایط نگهداری بسیار مهم که در طول عمر باتری‌های یوپی‌اس تأثیر زیادی دارد؛ دمای محیط است. هرچه گرمای محیط بیشتر باشد؛ عمر باتری کمتر می‌شود. پس برای اینکه باتری شما طول عمر بیشتری داشته باشد؛ باید باتری را در محیط‌های بسیار گرم با دمای بالا قرار ندهید.

انطباق و یا هماهنگی شارژر دستگاه

انطباق و یا هماهنگی شارژر دستگاه، یکی دیگر از نکات بسیار مهم و تأثیرگذار در طول عمر باتری‌ها است که بیشتر افراد به آن توجه نمی‌کنند. بعضی از یوپی‌اس‌ها شارژرهای بسیار قوی دارند. اگر باتری شما آمپر پایین باشد؛ با شارژ بالایی باتری را شارژ می‌کند.

همین امر باعث می‌شود که باتری یوپی‌اس خیلی زود خراب شود. برای اینکه طول عمر باتری افزایش پیدا کنید؛ حتماً باید با شارژر دستگاه یوپی‌اس منطبق باشد.

بهترین باتری یوپی‌اس موجود در بازار

در ابتدا لازم به ذکر است که انتخاب بهترین باتری یوپی‌اس کاملاً سلیقه‌ای است. ممکن است شما از یک نوع باتری استفاده کرده و کاملاً از عملکرد آن رضایت داشته باشید. اما همین مدل از باتری یوپی‌اس توقعات فرد دیگری را برآورده نکند.

برای اینکه بهترین و باکیفیت‌ترین باتری را انتخاب کرد؛ باید به مسائل مهمی مانند قیمت، کیفیت و محبوبیت آن در بین افراد جامعه را مورد بررسی قرارداد.

باتری‌های یوپی‌اس در انواع برندهای خارجی و ایرانی تولید می‌شوند. اما به دلیل شرایط خاص کشور ایران و وجود تحریم‌ها، واردکردن باتری‌ خارجی بسیار سخت است. برندهایی مانند پاناسونیک، هواوی، لانگ، ولتامکس و فیام از آن دسته برندهای خارجی هستند که از کیفیت بسیار بالایی دارند.

از جمله برندهای برتر ایرانی هم می‌توان به صبا باتری، صنعت، هیتاکو و تلکوپاور اشاره کرد.

اما یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین باتری‌های یوپی‌اس که امروزه طرف‌داران بسیار زیادی در بازار دارد؛ باتری یورونت است. این باتری خارجی، به نسبت قیمتی که دارد؛ از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار است.

بهترین باتری یوپی‌اس

باتری یورونت شرکت آلفا

باتری یورونت یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین باتری‌های خارجی موجود در بازار است که واردات آنها توسط شرکت آلفا انجام می‌گیرد. باتری یورونت از آن دسته باتری‌های یوپی‌اس است که افراد از کارایی آن رضایت بالایی دارند. شما می‌توانید انواع مدل‌های این باتری را از طریق شرکت آلفا خریداری کنید. مدل‌های مختلف یورونت عبارت‌اند از:

 • V-5Ah12
 • V-7Ah12
 • V-9Ah12
 • V-12Ah12
 • V-18Ah12
 • V-26Ah12
 • V-45Ah12
 • V-65Ah12
 • V-100Ah12

گواهی‌های استاندارد باتری یورونت

باتری یورونت با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها و با بالاترین سطح کنترل کیفیت ساخته شده‌اند. باتری‌های یورونت شرکت آلفا دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای معتبر جهانی هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • CB
 • IEC
 • CE
 • TUV
 • ISO9001
 • IAF
 • DAKKS
 • SASO

ویژگی‌های باتری یورونت شرکت آلفا

باتری یورونت شرکت آلفا دارای خصوصیات و ویژگی‌های بسیار خوبی است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به قیمت مناسب و طول عمر بالای آن اشاره کرد. ویژگی‌های بسیار خوب این باتری باعث شده که به یکی از پرفروش‌ترین باتری‌های یوپی‌اس در داخل ایران تبدیل شود.

بهترین باتری یوپی‌اس

سخن نهایی

دستگاه‌های یوپی‌اس دارای اجرای مختلفی هستند که باتری‌ها از جمله بهترین و مؤثرترین آنها به‌حساب می‌آیند. اهمیت و ارزش بسیار زیاد باتری یوپی‌اس باعث شده که افراد به دنبال برندهای باکیفیت باشند. در این مقاله به طور کامل بهترین باتری یوپی‌اس را مورد بررسی قرار دادیم و شما را با بهترین و پرفروش‌ترین برند داخل ایران آشنا کردیم.

اگر درباره بهترین باتری یوپی‌اس سؤالی دارید یا از استفاده این برند تجربه‌ای کسب کرده‌اید؛ از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اینجا کلیک کنید.

باسط رستمی
ارسال دیدگاه