یو پی اس تک فاز

فیلـتر

نمایش 1–24 از 30 نتیجه

یو پی اس تک فاز

اختراع دستگاه‌های یو پی اس باعث شد امنیت دستگاه‌ها و تجهیزات الکتریکی به طور کامل تأمین شود. یو پی اس‌ها به‌عنوان تأمین‌کننده نیروی برق بدون وقفه باعث ایجاد آرامش و اطمینان برای کسانی شد که در حوزه فعالیت خود از لوازم و تجهیزات برقی گران‌قیمت استفاده می‌کنند.

این افراد دیگر نیازی نیست نگران خراب‌شدن وسایل در اثر قطعی و یا نوسان برق باشند.

یو پی اس‌ها دارای انواع مختلفی هستند و آنها را در مدل‌های مختلفی تولید می‌کنند. به همین دلیل هرکدام دارای خصوصیات و ویژگی‌های متفاوتی هستند.

یو پی اس تک فاز یکی از انواع مختلف این نوع از دستگاه‌ها است که در صنعت‌ها و مکان‌های مختلفی از آن استفاده می‌کنند. کسانی که قصد استفاده از دستگاه یو پی اس تک فاز را دارند؛ بهتر است با این دستگاه بیشتر آشنا شوند.

در این مقاله قصد داریم به طور کامل یو پی اس تک فاز را به شما معرفی کنیم تا بیشتر با قابلیت‌های این نوع از دستگاه را بشناسید.

همچنین قیمت یو پی اس تک فاز و خرید آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس اگر قصد خرید یو پی اس تک فاز را دارید؛ تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

یو پی اس (UPS) تک فاز چیست

یو پی اس تک فاز یکی از بهترین و مجهزترین یو پی اس‌های موجود در داخل بازار است که باتوجه‌به قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد؛ توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این نوع از یو پی اس‌ها می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های خود، وسایل الکتریکی را که دارای طول عمر زیاد هستند؛ مطابق با اصول استاندارد جهانی به بهترین شکل تغذیه کند.

قابلیت‌های یو پی اس تک فاز

UPS تک فاز دارای قابلیت‌های مختلفی است که از مهم‌ترین آنها می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • یو پی اس‌های تک فاز دارای یک ورودی و خروجی 220 ولت هستند.
  • ولتاژ استاندارد این نوع از یو پی اس‌ها معمولاً در مناطق مختلف با هم فرق دارد.
  • یو پی اس‌های تک فاز دارای KVA پایینی هستند.
  • معمولاً شرکت‌ها و کسب‌وکار‌های کوچک یا ادارات خانگی که نیاز به بارهای 20KAV دارند؛ از این نوع یو پی اس استفاده می‌کنند.
  • یو پی اس تک فاز دو سیم برای تکمیل مدار، یک سیم هادی و یک سیم خنثی دارد.

انواع یو پی اس تک فاز

یو پی اس تک فاز دارای انواع مختلفی است که هرکدام خصوصیات خاص خود را دارند و بر اساس همین خصوصیات در مکان‌های مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. انواع یو پی اس تک فاز به شرح زیر است.

  • یو پی اس آنلاین: این نوع از یو پی اس‌ها که قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارند؛ توانایی تأمین دائمی برق را بدون هیچ اختلالی دارد. زمان سوئیچ از برق صلی به برق باتری در این نوع از یو پی اس صفر ثانیه است به همین دلیل از آن برای دستگاه‌ها و تجهیزات حساس استفاده می‌کنند.
  • یو پی اس آفلاین: این نوع از یو پی اس‌ها قیمت کمتری نسبت به بقیه دارند و به دلیل خصوصیات و ویژگی‌هایی که دارند؛ معمولاً از آنها برا ی سیستم‌های کامپیوتری، مودم‌ها و سخت‌افزارهای دیگر استفاده می‌کنند.
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو: به این نوع از یو پی اس‌ها تعاملی هم می‌گویند. قیمت آنها بین یو پی اس آنلاین و آفلاین قرار دارد و از آنها بیشتر برای سیستم‌های برق اضطراری، سرور و شبکه استفاده می‌کنند.

قیمت یو پی اس تک فاز

همان‌طور که گفتیم، یو پی اس‌های تک فاز دارای مدل‌های مختلفی هستند و برندهای مختلفی آنها را تولید می‌کنند. به همین دلیل قیمت یو پی اس تک فاز متغیر است و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای تمام آنها در نظر گرفت. اگر قصد خرید یو پی اس تک فاز را دارید؛ بهتر است که ابتدا با کارشناسان و متخصصان این حوزه تماس بگیرید تا بر اساس نیاز شما بهترین و مناسب‌ترین یو پی اس تک فاز را به شما پیشنهاد دهند.

برای این کار می‌توانید به سایت آلفا یو پی اس (Alphaups.net)  مراجعه کنید. شرکت آلفا یو پی اس یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در یک دهه اخیر در حوزه سیستم‌های برق اضطراری فعالیت داشته و همواره مشتریان خود را راضی نگه داشته است.

در سایت آلفا یو پی اس می‌توانید علاوه بر گرفتن مشاوره از متخصصان شرکت، تمامی مدل‌های یو پی اس تک فاز را به همراه تصاویر و قیمت آنها مشاهده کنید و هرکدام را که دوست داشتید تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...