کابینت باتری

فیلـتر

نمایش دادن همه 21 نتیجه

کابینت باتری

دستگاه‌های یوپی‌اس بهترین وسیله برای محافظت از وسایل الکتریکی به شمار می‌آیند. باتری یوپی‌اس مهم‌ترین نقش را در عملکرد دستگاه ایفا می‌کند. به همین دلیل باید از این وسیله به‌خوبی محافظت کرد. کابینت باتری یوپی‌اس که از ورقه‌های فلزی تشکیل شده است؛ یک وسیله بسیار عالی برای محافظت از باتری‌های یوپی‌اس است.

کابینت باتری دارای انواع مختلفی است و کاربردهای مختلفی هم دارد؛ اگر قصد استفاده از این وسیله را دارید؛ قبل از اقدام برای خرید؛ بهتر است به طور کامل با آن آشنا شوید.

انواع کابینت باتری

انواع کابینت باتری در بازار وجود دارد که در مدل‌ها و برندهای مختلفی ساخته می‌شوند. هرکدام از این کابینت‌های باتری دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی است. انواع کابینت‌های باتری به شرح زیر است.

کابینت باتری سری T

کابینت باتری سری T یکی از انواع مختلف کابینت‌ها است که در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. این نوع از کابینت باتری در چهار مدل مختلف یک طبقه، دوطبقه، سه طبقه و چهارطبقه تولید می‌شوند. هرچه افزایش ظرفیت گنجایش باتری‌ها بیشتر باشد؛ تعداد طبقات کابینت باتری هم‌افزایش می‌یابد. همچنین باید به این نکته دقت کنید که افزایش طبقات کابینت باتری، باعث بالارفتن قیمت آن می‌شود.

کابینت باتری سری B

یکی دیگر از مدل‌های کابینت باتری، سری B نام دارند که این نوع هم در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند. این نوع از کابینت‌های باتری دارای پنج مدل مختلف از جمله یک طبقه، دوطبقه، سه طبقه، چهارطبقه و پنج طبقه است. کابینت پنج طبقه نسبت به سایر مدل‌ها دارای ظرفیت بسیار بیشتری است که همین امر موجب شده قیمت بیشتری هم نسبت به سایر مدل‌ها داشته باشد.

کابینت باتری فاراتل

کابینت باتری فاراتل هم از دیگر انواع کابینت باتری است که دارای ویژگی‌های خاص خود است. از مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • دارابودن باتری در داخل کابینت‌ها
  • هرچه تعداد باتری‌ها و آمپر باتری‌های مصرفی بیشتر باشد؛ قیمت آنها بیشتر است.
  • شارژر کابینت باتری فاراتل در داخل کابینت‌ها قرار دارد تا با استفاده از آن باتری یوپی‌اس شارژ شود.

کاربردهای کابینت باتری

کابینت باتری دارای کاربردهای مختلفی است. همین کاربردها باعث شده که وجود آنها برای دستگاه یوپی‌اس بسیار ضروری و لازم باشد. از جمله مهم‌ترین کاربردهای کابینت باتری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مهم‌ترین کاربرد کابینت باتری، محافظت از باتری‌های دستگاه یوپی‌اس است. با استفاده از این دستگاه می‌توان از باتری در برابر گردوغبار، آسیب‌های ناشی از جابه‌جایی، اتصالات ناخواسته، ضربه، گرما و سرما محافظت کرد.
  • نگهداری قطعات رکمونت
  • نگهداری از انواع سوئیچ، سرور و پچ پنل

خرید و قیمت کابینت باتری

خرید و قیمت کابینت باتری برای مشتریان بسیار مهم است. آنها دوست دارند قبل از انجام هر کاری از قیمت کابینت باتری و محل خرید آن اطلاعات درستی به دست آورند. همان‌طور که گفتیم کابینت باتری در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود و عوامل زیادی از جمله افزایش و یا کاهش دلار روی قیمت آن تأثیرگذار است. پس نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت.

سایت آلفا یوپی‌اس (Alphaups.net) یکی از بهترین و باسابقه‌ترین سایت‌های فروش کابینت باتری است که شما می‌توانید با مراجعه به آن لیست قیمت‌های محصولات را مشاهده کرده و هرکدام را که دوست داشتید انتخاب کنید. همچنین در این سایت می‌توانید از مشاوره کارشناسان این حوزه بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر ...