یو پی اس آفلاین

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

یو پی اس آفلاین

دستگاه‌های یو پی اس به دلیل قابلیت‌هایی که دارند؛ از جمله مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل برای حفاظت از وسایل و تجهیزات برقی به شمار می‌روند.

این دستگاه‌ها می‌توانند در هنگام قطعی برق شهری،در کوتاه‌ترین زمان ممکن برق موردنیاز تجهیزات الکترونیکی را فراهم کنند و اجازه ندهند که برای آنها مشکلی پیش بیاید.

یو پی اس آفلاین یکی از انواع مختلف یو پی اس است که در موارد مختلفی از آن استفاده می‌کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد خرید یو پی اس آفلاین را دارید؛ بهتر است قبل از هر کاری ابتدا با این نوع از یو پی اس آشنا شوید.

در این مطلب  قصد داریم به طور کامل یو پی اس افلاین را مورد بررسی قرار دهیم تا بیشتر از پیش با خصوصیات و مزایای آن آشنا شوید.

یو پی اس آفلاین

به‌طورکلی یو پی اس‌ها را بر اساس فاز برق مصرفی به دودسته تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌کنند. دستگاه یو پی اس آفلاین از دسته انواع یو پی اس تک‌فاز است که از آن به‌عنوان ساده‌ترین و متداول‌ترین نوع این دستگاه یاد می‌شود.

قابلیت‌های یو پی اس آفلاین

از این نوع یو پی اس به دلیل ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارند؛ در مکان‌های کمی استفاده می‌شود. اگر قصد استفاده از یو پی اس آفلاین را دارید؛ بهتر است ابتدا با تمام قابلیت‌های آن آشنا شوید. از جمله مهم‌ترین این قابلی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • یو پی اس آفلاین به نسبت سایر یو پی اس‌ها دارای قیمت پایین‌تری است.
  • این نوع از دستگاه دارای راندمان پایین است.
  • اندازه کوچک آنها به همراه وزن کمی که دارند؛ باعث می‌شود که در هرجایی قابل نصب باشند.
  • فعالیت بدون صدایی دارند.

کاربرد یو پی اس آفلاین

تمام دستگاه‌های یو پی اس وظیفه دارند زمانی که برق شهری قطع شد؛ انرژی موردنیاز وسایل برقی را با استفاده از برق ذخیره شده در باتری تأمین کنند. فاصله این انتقال برق بسیار مهم است. هرچه مدت‌زمان این انتقال کمتر باشد؛ دستگاه یو پی اس کاربرد بیشتری در صنعت خواهد داشت.

در یو پی اس‌های آفلاین هنگام قطع برق شهری حدود 4 تا 10 میلی‌ثانیه طول می‌کشد که برق از باتری به وسایل الکتریکی برسد. این فاصله زمانی باعث شده که از این نوع دستگاه کمتر استفاده شود و فقط برای وسایلی مانند کامپیوتر و مودم که حساسیت زیادی ندارند؛ استفاده شود.

قیمت و خرید یو پی اس آفلاین

قیمت یو پی اس آفلاین به دلیل مدل‌ها و برندهای مختلفی که دارد؛ متغیر است و هرکدام باتوجه‌به خصوصیات خود، قیمت متفاوتی دارند. برای خرید یو پی اس آفلاین ابتدا باید با متخصصانی در این حوزه مشورت کنید و از آنها راهنمایی بگیرید.

سایت آلفا یو پی اس (Alphaups.net) می‌تواند در این زمینه به بهترین شکل شما را راهنمایی کند و بهترین نوع یو پی اس آفلاین را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات بیشتر ...